pondělí, 13 červenec 2015 13:43

Beatlife Sketch Battle vol.1

Vojnové obdobie začína, tentokrát však zbraňami budú skečovacie fixy či pastelky, no fantázii sa medze nekladú , takže kľudne môžeš oprášiť aj voskovky. Bojuje sa o ceny od Molotowu a brňenského Pantograf shopu, tak neleň, lebo komu sa zelení, tomu sa nelení. Odmeňujeme prvé tri miesta, pričom deadline pre túto graffiti genocídu je 9.8.2015 a slovo, BLUNT na konci prinesie mier. 

Dnešním dnem a to konkrétně 23. listopadu končí naše soutěž o lístky na letošni Imagination Festival. Ptali jsme se vás na otázku "Imagination Festival představuje poprvé exkluzivní drum & bassové versus sety! Na kolik se jich můžete na nadcházejícím festivalu těšit?" a správná odpověď byla za c) 4. Odpovědí přišlo opravdu hodně, těch správných už méně ale přece jen se jich sešla pěkná hromada.

čtvrtek, 06 listopad 2014 13:23

Soutěž o dva lístky na Imagination Festival!

BeatLife.cz ve spolupráci s Imagination festivalem si pro vás připravili soutěž o dva lístky na tuto velkolepou akci, která se uskuteční 28.listopadu v Praze.

A je to tady! Víkend za námi a jak jsme slibovali, tímto dnem končí i naše soutěž o lístky na festival LET IT ROLL, který se koná 2-3.srpna v Benešově.

A kdyby se vám náhodou zdálo, že těch soutěží je málo, tady pro vás máme hned další. BeatLife.cz ve spolupráci s Let it Roll festivalem si pro vás připravili soutěž o dva lístky na tuto velkolepou akci, která se uskuteční 2-3.srpna v Benešově u Prahy.

A je to tady! Jak jsme slibovali, tímto dnem končí i naše soutěž o 2x2 vstupenky na Freeride.cz Summer Night, která proběhne už tento pátek a to třínáctého!

Nastává letní období, doba plná hudebních festivalů, akcí a samozřejmě taky vašich oblíbených soutěží. Pro tentokrát jsme si pro vás připravili soutěž dohromady o 4 lístky na netradiční akci věnovanou adrenalinovým sportům Freeride.cz Summer Night vol. 3, která se uskuteční v pátek 13.června.

Hudební portál BeatLife.cz ti ve spolupráci s BeatLife labelem a dalšími, přináší možnost soutěžit celkem o čtyři vstupenky na unikátní HELL´O´WEEN párty, která se uskuteční v pátek 1. listopadu na exkluzivním místě přímo v odsvěceném kostele SACRE COEUR na Praze 5 v Holečkově ulici.

A je to tady! Víkend nám pomalu končí a jak jsme slibovali, tímto dnem končí i naše soutěž o lístky na koncert I AM LEGION (Noisia x Foreign Beggars), který se koná 10. října v Praze.

Dnešním dnem a to konkrétně 6. řijna končí naše soutěž o lístky na letošni Imagination Festival. Ptali jsme se vás na otázku "Který z uvedených headlinerů vystoupil na prvním Imagination Festivalu u Kongresového Centra?" a správná odpověď byla za B) Tantrum Desire. Odpovědí přišlo opravdu hodně, těch správných už méně ale přece jen se jich sešla pěkná hromada.

Nedávno jsme vás informovali o chystané akci v pražském Roxy, kde vystoupí Noisia & Foreign Beggars ve společném projektu I AM LEGION a přijedou představit svoje nové album. A jelikož Beatlife.cz je oficiálním partnerem této akce, rozhodli jsme si pro vás připravit další ze série soutěží. Soutěžit se bude o dva lístky na tuto akci, která se uskuteční 10. října v pražském Roxy.

Dnešním dnem a to 17. září končí naše soutěž o lístky na Headshot vol.3 party. Přišlo nám opravdu hodně odpovědí, ale velmi málo těch správných. Ptáte se jak je to možné? Otázka zněla kolik bylo na Headshot parties zahraničních MC´s, správná odpověd byla tedy za C) 1, přestože tu byli ještě další ze zahraničí, ale to byli DJové.

Strana 1 z 2
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory