Legendární série graffiti filmů SHOW MUST GO ON má konečně čtvrté pokračování. Nenech si ujít premiéru ve čtvrtek 18. 12. v klubu Podnik v Praze 7. Parta hardcore writerů z Bratislavy tě nechá nahlédnout do uzavřené subkultury pohybující se na hraně zákona. I když to je v dnešní době všudypřítomných bezpečnostních kamer téměř nemožné, stále existují způsoby, jak se dostat do metra a vlakového depa a zbombit soupravu způsobem e2e, tedy úplně celou.

úterý, 21 říjen 2014 19:56

Přelomový trailer na SMGO 4 je venku!

Show Must Go On je séria graffiti dokumentov, ktorá svojou celosvetovou popularitou predbieha väčšinu počinov slovenskej kinematografie.

úterý, 15 duben 2014 16:53

Zábavná trička od Trikonator.cz

Už tě nebaví chodit pořád v jedné barvě? Nebo v tričkách, které mají všichni? Proto neváhej a koukni se na Trikonator.cz, kde nalezneš zábavná trička. Nalezneš zde celou škálu triček, ale také brýle, placky a samolepky s různými motivy.

úterý, 26 listopad 2013 00:00

Graffiti velikán Sofles a jeho nové video!

Sofles, Fintan Magee, Treas, Quench to sú mená umelcov, ktorý sa podieľali na veľkolepom projekte s názvom "Limitless".

čtvrtek, 11 duben 2013 19:37

GIF-ká ktoré pobavia

V posledných mesiacoch sa na viacerých sociálnych sieťach stali veľmi populárnymi GIF animácie v rôznych podobách. V tomto článku si predstavíme niekoľko veselých animácií, ktoré potešia v každej situácii.

úterý, 02 duben 2013 14:57

Trikator mánie!

V poslední době pozorujeme obrovský zájem o nejrůznější druhy a originální typy triček, zejména u mladých lidí by se dalo říci, že móda všelijakých sneakers, snapbacks a kdoví čeho všeho se vyvýjí taky u triček. Při této příležitosti bychom vám rádi představili zcela nový druh internetového obchodu, kde naleznete opravdu velice kontroverzní, zajímavé a hlavně originální trika všeho druhu.

pondělí, 18 únor 2013 15:51

Converse pod drobnohledem

Pro ty, kteří Converse neznají: Converse je americká firma, která vyrábí sportovní obuv. Byla založena Marquis M. Conversem už před více jak sto lety, konkrétně v roce 1908. Společnost od svého založení sídlí v Massachusetts. V současnosti je Converse dceřinou firmou Nike.

V pozdních 30letech Marquis M. Conversem, který byl dříve uznávaný manažer firmy na výrobu obuvi, otevřel Converse Rubber Shoe Company v Malden, Massachusetts. Tenkrát byl únor 1908. Společnost vyráběla boty, které měli gumové podrážky. Boty to byly pro muže, ženy i děti. Do roku 1910 už v Converse vyráběli 4000 bot denně…

Mnoho lidí mi dá za pravdu v tom, že umělci v dnešní době mají opravdu problém se uchytit a dostat se do podvědomí lidí. Je pravda, že rozdíl mezi umělci a "rádoby" umělci je nápad, trpělivost, chuť se realizovat a především mít co dát. Někteří tomu říkají cit, někteří talent a mnozí dnes tomu říkaj skillz.

Ať to nazveme jak chceme, tak začátky bývají různorodé, nečekané a jiné než si představujeme. Tímto Vám nepředstavuji rappera, ani zpěváka či beatmakera (popř. producenta), ale grafika a nebo chcete-li designera, který se angažuje v mnoha směrech, avšak momentálně to je móda a doplňky, které dnes ocení opravdu kde kdo.

Strana 1 z 9
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory