Na Facebooku se nám zobrazuje tolik příspěvků a různých reklam, že už je opravdu těžké vytřídit jen to, co nás opravdu zajímá. Bohužel také Facebook stále mění pravidla pro zobrazování příspěvků a tak se naše příspěvky zobrazují čím dál menšímu počtu našich čtenářů. Pokud chcete dále vídat naše příspěvky na vašem Facebooku, zde najdete jednoduchý návod, jak zajistit, aby se vám BeatLife.cz nevytratil ze života. 

pondělí, 23 září 2013 12:57

iPhone 5S nový „král“ smartphonů

Ještě nedávno jsme mohli o iPhonu 5S číst pouze neoficiální informace a různé spekulace o tom jak by měl nový model, vlastně rovnou dva nové modely vypadat avšak spekulace byly správné, jak se „šuškalo“ tak se stalo pravdou. Společnost Apple představila na Keynote 2013 v Cupertinu 2 modely iPhonů a to iPhone 5C a 5S.

středa, 15 květen 2013 13:14

Ohebné displeje Youm

Oblast ohebných displejů byla vždy velmi lákává jak pro výrobce, tak uživatele. Samsung se snaží o pokrok na tomto poli již několik let a čas od času dostáváme náznak toho, že se mu to i daří. Tentokrát se ale nejedná o žádné spekulace a výmysly. Samsung oficiálně potvrdil, že ohebné tablety a smartphony příjdou, a to v relativně brzké době.

Američtí tuneři pod jménem Galpin Auto Sports vytvořili na zakázku pro U. S. Air Force dvě upravené auta. Tyto auta budou sloužit k nalákání nových rekrutů do armády. První z vozů je Ford Mustang v matné bílé barvě. Interiér je udělaný podle kokpitu ve stíhačkách. Řidičovo sedadlo je umístěno uprostřed auta a je kopií vystřelovacího sedadla.

neděle, 20 leden 2013 20:42

Facebook v infografice

Většinou si jen málo uvědomujeme míru profesionálního pohledu, kterému jsme denně vystavovány. V rámci různých marketingových průzkumů jsme v masivním měřítku zkoumány a naše aktivity podrobovány důkladným analýzám, které často slouží ke zvyšování efektivity reklamních kampaní.

Facebook se stal ideálním nástrojem, pomocí kterého je chování lidí zkoumáno v masivním měřítku. Jestli chcete vědět jaký smajlík vám zajistí víc lajků, jestli je lepší postovat v sobotu nebo v neděli, ráno nebo večer, v jaký den mají lidi náladu na vtipy nebo jak dlouhý text má větší pravděpodobnost zaujmout... tak na to všechno můžete najít odpovědi ve spoustu statistických infografikách, kterých se to po internetu jen hemží...

neděle, 07 říjen 2012 11:30

Nejlepší záběry z vesmíru

Vypadá to tak, že loňské vesmírné video filmaře Michaela Königa, které označila NASA jako jedno z nejlepších, je překonané. Po osmi měsících je zde video Knate Myerse z Nového Mexika, které zachycuje scenérii Země.

Během téměř čtyřminutového videa se můžete pokochat pohledem z vesmírné stanice ISS na Zemi, dále barvami a pestrostí záběrů. Myslím, že něco takového rozhodně stojí za sdílení. Informaci zveřejnila stránka Nbcnews.com.

 

 

pátek, 14 září 2012 08:26

Luxusní iPouzdra

Leckdo má dnes určitou potřebu vlastnit trendy věci, které na sobě mají nakouslé jablíčko. Řeč není pochopitelně o ničem jiném než o předražených Apple s-hitech.

Někomu však nestačí za telefon, se kterým jenom telefonuje, hraje hry a občas pošle nějakou tu textovku dát bambilión doláčů. Speciální pozlacené, podiamantované a další verze ajfounů nejsou vlastně nic moc neobvyklého.

Lidi mají Apple rádi. Rádi se chodí koukat do jejich prodejen, které spíše připomínají technologické svatyně s interními fašisticko fanatickými směrnicemi. Dřív to bylo tak, že jste si říkali: „kamkoliv po světě pojedu – ‚Mcdonald bude všude stejný“ .. no a dneska to je tak, že „kamkoliv po světě pojedu – všude budou mít v Apple Store 5cm klávesnici od monitoru a 5cm od okraje stolku“ :-D

Svým Aj se lidé taky samozřejmě rádi chlubí. Asi právě to bude jedním z důvodů dalšího exkluzivního příslušenství těchto marketingových zázraků. Je mi ctí Vám představit Luxusní pouzdra na Apple iPhony, za kterými stojí designérská firma CalypsoCrystals...
čtvrtek, 23 srpen 2012 06:24

Vyzkoušejte si něco z Batmanova arzenálu

Batman je prostě už dlouhou dobu in. Jeho filmy sou in, jeho komixy jsou in, jeho hračky jsou in, trička s jeho motivy jsou in. Věřím, že nejednoho fanouška batmana velmi mrzí, že nejsou dostupné i jeho technické vychytávky a dospělácké hračky. Je spoustu lidí, kteří touží třeba po Batmanově Tumbleru.

Pro ty z vás , kteří by se pro začátek svojí super hrdinské kariéry spokojili jenom s nějakou funkční batmanovou drobností tu máme hračičku s názvem Batman Twin Blade Batarang Pocket Knife. Jedná se o skládací kapesní nůž, s hliníkovou rukojetí, nerezovými čepeli dvou nožů, které můžete v jeden čas otevřít na obou stranách.

Strana 1 z 5
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory