Téměř vyprodaný festival Sziget má již kompletní program pro hlavní pódia. K již pestrému line-upu se připojí hvězdy The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors, BOY, BØRNS, Fedde Le Grand, Laidback Luke a mnoho dalších. Vstupenky se prodávají s rekordní rychlostí a kdo chce vychutnat Sziget po celou dobu sedmi dnů, by neměl již déle odkládat nákup.

středa, 06 červenec 2016 00:00

Balaton Sound - kompletní line-up

Pětidenní festival na pláži Balatonu letos oslaví svůj 10. ročník. A pořadatelé také připravili výroční line-up, který již obsahuje takové hvězdy jako jsou Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Macklemore & Ryan Lewis,  W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR a Nervo. Program nyní doplňují jmény DVBBS, The Chainsmokers, Duke Dumont, Bassjackers, Wiley a spoustou dalších.

Léto se nezadržitelně blíží a s ním tradičně i největší český DnB festival Let It Roll Open Air, který se dočkal hned několika ocenění za nejoblíbenější DnB festival jak u nás, tak i ve světe. A stejně jako každý rok chtějí i letos pořadatelé festivalu posunout laťku zase o kousek výše. Na co vše se tedy mohou návštěvníci na konci července těšit?

Exploration Festival uvede 19.-20.8.2015 ve festivalovém areálu u Svojšic dvě stage, na kterých se objeví světoznámá jména reprezentující drum & bass, hardstyle, hardtechno a hardcore. Mezi headlinery festivalu se objeví např. Black Sun Empire, Misanthrop vs. Emperor, Dj Day-Már, Viper XXL, Digital Punk, Katharsys, The Sickest Squad, Digital Punk a desítky dalších.
Big Narstie also onboard to perform the beach festival's 5th anniversary along with the return of grime karaoke with Julie Adenuga and Sian Anderson.
Festival Hip Hop Žije, ktorý sa koná už po štvrtý krát tradične na bratislavských Zlatých pieskoch oznamuje jednu z hlavných zahraničných hviezd. Bude ňou človek, ktorý podľa magazínu Source patrí k top 20 najlepším producentom na svete. Dj Premier je v svetovom hip hope skutočnou ikonou. Bol spoluzakladateľom legendárnej, žiaľ už neexistujúcej skupiny Gang Starr. Momentálne vystupuje buď sám ako dj alebo spolu s rapperom Royce da 5’ 9” pod menom Phryme.
Pořadatelé drum and bassového festivalu Let It Roll zveřejnili jednoho z hlavních zahraničních headlinerů nadcházejícího letního Open Airu 2016. Do České republiky se vrátí britský bassmusic projekt CHASE & STATUS! Londýnské duo Saul Milton (Chase) a Will Kennard (Status) vystoupí v DJ setu společně s jejich dvorním MC RAGE.
Festival Balaton Sound chystá pro rok 2016 jubilejní 10. ročník a program s nově ohlášenými jmény vypadá fantasticky.  Před koncem roku přibyl do společnosti hvězd jako jsou Armin van Buuren či Macklemore & Ryan Lewis také Martin Garrix. Nyní organizátoři této jedinečné taneční nonstop party s hvězdnými jmény elektronické a hip-hopové scény doplňují další desítku jmen, kterým vévodí Dimitri Vegas & Like Mike. Festival se koná u jezera Balatonu od 6. - 10. července ve městě Zamárdi v Maďarsku.
Strana 1 z 48
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory