středa, 09 listopad 2016 16:24

Mario na skejtu

Sleduj povedené video s Mariem na longboardu

pondělí, 07 listopad 2016 22:24

Rio Skate

Čekuj šílené skejtové závody v Portugalsku, na kterých neexistují žádné klasické pravidla skejtových závodů. Tady se závodí s vodními překážkami, na trampolíně nebo s ploutvema na nohách.......

čtvrtek, 03 listopad 2016 19:25

Antisocial Skate

Kultovní skateshop z Vancouveru vydal nové video natočené a sestříhané Jake Kuzykem. Na videu se představuje Dustin Henry, Ben Blundell, Keegan Sauder, Rick McCrank, Colin Nogue, Mitch Charron, Brett Stobbart, Wade Fyfe, Mike Mcdermott, Michelle Pezel, Trevor DUNNETT, Bradley Sheppard, Landon Avramovic, Jacob Lavelle, Jeff Matheson, Tyler Warren a Ryan Witt.

Surfing není jen nádherný adrenalinový sport. Je také vyjádřením prosté filosofie, v níž se láska k přírodě snoubí s originálním životním stylem. Projekt „Choose Your Wave“ sleduje české surfaře žijící v různých koutech světa a to, jak jejich rozhodnutí podřídit svůj život surfingu změnilo jejich osud a otevřelo jim úplně nové perspektivy a cesty.

Zpěvák skupiny Skyline se vydal na sólovou dráhu a vydal vlastní prvotinu. Ale nebojte, neznamená to, že ve skupině končí. Coby sólista totiž vydal své první cvičicí DVD Zpátky na vrchol. Jakuba Bínu alias MC Jacoba totiž neživí jen zpěv. Od rána do večera pracuje jako osobní trenér. A nyní chce své zkušenosti předat dál.

Letní X-Games které se konaly v texaském Austinu znají vítěze jaký tu dlouho nebyl a pravděpodobně ani nebude. Je jím totiž teprve 14letý Tom Schaar, který se tak stal druhým nejmladším vítězem historie X-Games.

středa, 04 červen 2014 08:07

To nejlepší z Red Bull Hare Scramble 2014!

Red Bull Hare Scramble je možná nejtěžší Enduro akce světa, při kterém se 500 nejlepších jezdců kvalifikovaných z Iron Road Prologue vydává vstříc vítěznému Red Bull oblouku.

Zraky celé společnosti se pomalu, ale jistě, začínají upírat do ruského Soči, místa konání Zimních Olympijských her, které byly v pátek v symbolickém čase 20:14 tamního času zahájeny. Olympiáda byla již před začátkem označována jako nejhlídanější a také nejdražší. Ne vše však dokázali ruští pořadatelé dotáhnout do dokonalosti a tak se svět nyní baví, jejich chybami.

Strana 1 z 6
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory