Téměř vyprodaný festival Sziget má již kompletní program pro hlavní pódia. K již pestrému line-upu se připojí hvězdy The Chemical Brothers, Tinie Tempah, Editors, BOY, BØRNS, Fedde Le Grand, Laidback Luke a mnoho dalších. Vstupenky se prodávají s rekordní rychlostí a kdo chce vychutnat Sziget po celou dobu sedmi dnů, by neměl již déle odkládat nákup.

středa, 06 červenec 2016 00:00

Balaton Sound - kompletní line-up

Pětidenní festival na pláži Balatonu letos oslaví svůj 10. ročník. A pořadatelé také připravili výroční line-up, který již obsahuje takové hvězdy jako jsou Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Armin Van Buuren, Macklemore & Ryan Lewis,  W&W, Oliver Heldens, Steve Aoki, KSHMR a Nervo. Program nyní doplňují jmény DVBBS, The Chainsmokers, Duke Dumont, Bassjackers, Wiley a spoustou dalších.

Léto se nezadržitelně blíží a s ním tradičně i největší český DnB festival Let It Roll Open Air, který se dočkal hned několika ocenění za nejoblíbenější DnB festival jak u nás, tak i ve světe. A stejně jako každý rok chtějí i letos pořadatelé festivalu posunout laťku zase o kousek výše. Na co vše se tedy mohou návštěvníci na konci července těšit?

Exploration Festival uvede 19.-20.8.2015 ve festivalovém areálu u Svojšic dvě stage, na kterých se objeví světoznámá jména reprezentující drum & bass, hardstyle, hardtechno a hardcore. Mezi headlinery festivalu se objeví např. Black Sun Empire, Misanthrop vs. Emperor, Dj Day-Már, Viper XXL, Digital Punk, Katharsys, The Sickest Squad, Digital Punk a desítky dalších.
Big Narstie also onboard to perform the beach festival's 5th anniversary along with the return of grime karaoke with Julie Adenuga and Sian Anderson.
Pořadatelé drum and bassového festivalu Let It Roll zveřejnili jednoho z hlavních zahraničních headlinerů nadcházejícího letního Open Airu 2016. Do České republiky se vrátí britský bassmusic projekt CHASE & STATUS! Londýnské duo Saul Milton (Chase) a Will Kennard (Status) vystoupí v DJ setu společně s jejich dvorním MC RAGE.
Festival Balaton Sound chystá pro rok 2016 jubilejní 10. ročník a program s nově ohlášenými jmény vypadá fantasticky.  Před koncem roku přibyl do společnosti hvězd jako jsou Armin van Buuren či Macklemore & Ryan Lewis také Martin Garrix. Nyní organizátoři této jedinečné taneční nonstop party s hvězdnými jmény elektronické a hip-hopové scény doplňují další desítku jmen, kterým vévodí Dimitri Vegas & Like Mike. Festival se koná u jezera Balatonu od 6. - 10. července ve městě Zamárdi v Maďarsku.
Týdenní program se postupně zaplňuje jmény ze světové scény i uměním všeho druhu a získává jasnější kontury. Sziget, hrdý vítěz kategorie “Best Line-Up” na nedávných European Festival Awards, ohlásil čtrnáct nových jmen letošního ročníku, kterými jsou např. Muse, The Last Shadow Puppets, David Guetta, The Lumineers a spousta dalších. Hudební událost roku se uskuteční od 10.-17. srpna 2016 v Budapešti.

Ředitel festivalu Svojšice oznámil pokračování festivalu i v roce 2016. Spolupořadatelem akce se nově stal tým agentury Beat Promotion, který pořádá festival Let It Roll. Festival se bude již tradičně konat v druhé polovině června v letním areálu Svojšice. Celkový koncept by měl zůstat zachován.

pondělí, 18 leden 2016 14:15

Hip Hop Žije zveřejňuje aftermovie

Najväčšia hip hopová udalosť na Slovensku sa dočkala svojho oficiálneho videa. Už je tomu takmer pol roka, čo na bratislavských Zlatých pieskoch otvoril svoje brány festival Hip Hop Žije, na ktorom popri československej špičke odohrali koncerty aj headlinery Redman a AZ. 

10. ročník Balaton Sound 2016 ohlašuje deset top jmen taneční a hip-hop scény a zahajuje předprodej. Armin van Buuren, Macklemore & Ryan Lewis, W&W, Oliver Heldens a mnohem víc čeká fanoušky Balaton Sound. Ti by neměli váhat, nejlevnější Early bird permanentky jsou totiž dostupné jen 72 hodin a předprodej začíná v úterý 8. prosince ve 14:00. 

sobota, 16 leden 2016 21:38

Sziget - aftermovie a start předprodeje

Předprodej vstupenek na největší středoevropský festival Sziget začíná v úterý 24.11.2015 v 12:00. Kdo zakoupí vstupenky do čtyřiadvaceti hodin od startu, získá navíc řadu dárků. Už nyní si všichni mohou připomenout, jaký byl Sziget 2015 díky právě zveřejněnému aftermovie, a navodit si tak atmosféru horkého srpna na letošním festivalu v Budapešti. Festival Sziget 2016 se bude konat na nádherném ostrově v srdci Budapešti od 10. do 17. srpna 2016. 
Strana 1 z 10
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory