Možná jste si při listování online katalogem hudebních nástrojů na kytary.cz povšimli, že některé luxusní kytarové zesilovače a komba mají u výkonu či v popisu uvedenu třídu zesilovače, např. zesilovač třídy A nebo že se jedná o celolampový, pololampový nebo trazistorový model. Přestože je rozdíl mezi lampovým a trazistorovým zesilovačem poměrně známý, třídy zesilovačů zůstávají stále poněkud stranou, proto nebude naškodu, když si zopakujeme obojí naráz.

Láska možná přenáší hory, ale moře tuku odradí dřív nebo později každého. A zázračná dieta slibující během týdne pětikilový úbytek, který nebude vykoupen dvojnásobně, také neexistuje. Profesionální trenér, pod jehož vedením zmizí nevzhledné faldy jednou pro vždy, ano. Jmenuje se Jakub Bína a právě teď hledá dva páry do třetí série úspěšné reality show Zpátky na vrchol.

pondělí, 02 červen 2014 17:37

BEATLIFE Roštěnka #1

#Roštenka, je nový seriál nášho webu v ktorom vás budeme zoznamovať s kočkami zo sociálnych sietí. Prvý diel je venovaný Slovensku, konkrétne pôvabnej Kataríne Kontárovej, taxi ho uži!!

Naše společnost se potýká s mnoha problémy, některé se snažíme přehlížet, s jinými zase razantně bojujeme. Několik společenských problémů se povedlo vystihnout jednomu talentovanému polskému umělci. Osmatřicetiletý Pawel Kuczynski vás svými satirickými a opravdu geniálně výstižnými ilustracemi jistě donutí k zamyšlení. Teď už nezbývá, než se zeptat, která grafika vás zaujala nejvíce.

Je o nich spousta vtipů, mají pověst ne úplně chytrých jedinců a většina z nás je zrovna v lásce nemá. Ano, mluvím o policistech. Ale i mezi nimi se najdou světlé výjimky, které se nebojí sednout ve službě ke klavíru umístěného přímo na ulici a pobavit turisty a kolemjdoucí, jako to udělal jeden z pražských městských strážníků.

pondělí, 28 říjen 2013 18:52

Hledáme členy do BeatLife týmu!

Pokud máš pocit, že na našich stránkách něco chybí (a my ho máme), je tu možnost, jak to změnit. Poděl se s tisíci našich čtenářů o to, co tě zajímá, baví, či naplňuje. Můžeš psát o hudbě, o tanci, o graffiti, o filmech, hrách, můžeš připravovat reporty z akcí či dělat rozhovory se zajímavými lidmi z různých oblastí. Hledáme také lidi, které by bavilo focení akcí/koncertů v rámci našeho portálu a také grafiky, či kdokoli kdo by mohl nabídnout jinou zajímavou pomoc. Hledáme lidi s vlastním názorem,  přesvědčením, se zájmem o hudbu, či kulturu sní spojenou.

Nicki Minaj zůstává jako jediná žena ve Forbes Cash Kings 2013: The World’s 20 Highest-Paid Hip-Hop Artists, mezi které patří například Dr. Dre a nebo Birdman.

neděle, 15 září 2013 00:00

Světové kluby v rytmu rapu – TRYST club

Pracovní život denního Las Vegas pomalu ustupuje začínající noci. Najednou se zapíná pouliční osvětlení, neonová světla výloh a billboardů se rozsvěcí a město světel žije svým vlastním životem. Z kasin je slyšet cinkot žetonů, rozrušené hlasy, zvuky herních automatů a ulice se začínají plnit.

Strana 1 z 4
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory