13

13

facebook.com/trinacty

V posledních letech patřila hlavní stage festivalu Let It Roll labelům Ram Records a Hospital Records. Rok 2015 však přináší několik změn. V letošním roce nabídne Let It Roll Main stage světoznámá jména současné drum and bassové scény, zastupující široké spektrum subžánrů, od mainstreamu po tvrdší neurofunk.

úterý, 29 duben 2014 09:44

Dope D.O.D. vydali album Master Xploader!

Groningen je město na severu Holandska a zároveň působiště poslední dobou u nás stále známějších Dope D.O.D. Trio Jay Reaper, Parodie Vicious a Dopey Rotten šíří do světa svou temnou hip hopovou image a poselství síly označované aka Duo Of Darknes již od roku 2006.

PJ & J-Bez pro vás mají další klip z jejich desky „Adolescent“. Po předchozím klipu P.oslední J.edinec, který si vzal pod taktovku sám J-Bez a vytvořil z něho záležitost, která se jen tak nevidí (celý klip byl natočen na zeleném plátně a grafika naklíčována). Přišla řada na další singl a klip se natáčel na track „JAKO“ ve kterém hostují SpikeKillah a domácí Shiky (Retrospekt). O cuty se postaral Mostecký Jorge Naipes.

Není tomu tak dávno, co se Marpo prohnal po cele ČR v rámci turné jeho nejnovější a veleúspěšné desky R!OT a nyní nam servíruje další videoklip, v pořadí již šestý z této desky. Jako hrdý táta věnuje Marpo klip své malé dceři, kde se po jeho boku objeví i jeho velmi dobrý kamarád, americký rapper Hard Target.

Zdravíme příznivce zlámaného beatu, máme pro vás opravdovou lahůdku. 3.2. vyšla na domácím labelu Frogs On Acid drum and bassová kompilace s názvem Frogorama Vol.1. Toto album obsahující 6 skladeb, převážně z domácí scény, si už druhý den našlo místo v Daily TOP100 na anglickém DNB Arena.

Electro Swing Fever za sebou nechává vyprodané kluby v České republice, na Slovensku i v Polsku. Brněnskou Flédu zaplnila k prasknutí na podzim minulého roku. V únoru se vrátí na místo činu ještě větší a pompéznější!

pondělí, 30 prosinec 2013 13:45

Strapo s novým videosinglem DEKEL!

Dnes byl zveřejněný nový videosingl ke tracku STRAPO - DEKEL feat. DJ SPINHANDZ, jedná se o samostatný singl, který není součástí žádného projektu. O hudební produkci se postaral producent DJ Fatte (Ty Nikdy).

Strana 1 z 10
http://beatlife.cz/images/logo_hlavicka_inv.png     HOME   Hudba   Kultura   Lifestyle   Rozhovory